Piłkarze ze Stawisk w minioną niedzielę zdobyli kolejne punkty w rozgrywkach klasy okręgowej. Przeciwnikiem  GKS była drużyna z Szudziałowa. Bramki dla zespołu ze Stawisk strzelili Damian Kamiński i Tomasz Kiciński.
Zadecydowały indywidualne błędy zawodników – twierdzi trener kolneńskiego zespołu po kolejnej wysokiej przegranej swoich podopiecznych. W sobotę Sparta Augustów pokonała Orła Kolno 4:0.
Zawody odbędą się 21 sierpnia. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 sierpnia. Rozgrywki odbywać się będą na terenie kompleksu boisk sportowych Orlik.
Piłkarze ze Stawisk zremisowali w minioną sobotę z zespołem Piasta Białystok 1:1. Bramkę dla GKS Stawiski zdobył Dawid Żach. Było to pierwsze w tym sezonie spotkanie GKS w lidze okręgowej.
W drugiej kolejce rozgrywek IV ligi Orzeł Kolno uległ na własnym boisku zespołowi ze Szczuczyna 0:5 (0:1). Do przerwy gra była wyrównana, ale w drugiej połowie dominacja gości nie podlegała dyskusji.