Na mecz z Pomorzanką  pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie – tłumaczy szkoleniowiec Orła Robert Brzeziński. – Z powodu żółtych kartek pauzowało czterech podstawowych zawodników. 
Kolneński zespół pokonał dzisiaj w spotkaniu wyjazdowym drużynę Pomorzanki Sejny 2:1 (2:0). Gole dla ekipy z Kolna zdobyli Tomasz Świderski i Łukasz Sadowski. 
Obie jedenastki  według szkoleniowców nie powinny być odgwizdane.  Ostatecznie spotkanie z Biebrzą Goniądz zakończyło się remisem 2:2. Nerwy były do końca meczu, bowiem goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Mecz mógł się ułożyć zdecydowanie lepiej już na samym początku, ale dogodnej sytuacji bramkowej nie wykorzystał Adam Grygoriew.
Ostatecznie spotkanie z Biebrzą Goniądz zakończyło się remisem 2:2. Nerwy były do końca meczu, bowiem goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Mecz mógł się ułożyć zdecydowanie lepiej już na samym początku, ale dogodnej sytuacji bramkowej nie wykorzystał Adam Grygoriew.
Zarząd Kolneńskiego Klubu Sportowego otrzymał środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich  na zorganizowanie turnieju młodzików. Zawody zostaną zorganizowane w maju.

Strona 1 z 29

Więcej wiadomości

tablice

Wybór Redakcji

Kolneńscy piłkarze zagrają z zespołem z Korycina

Kolneńscy piłka...

Drużyna Konar-Kora Korycin zajmuje 8 mie...

Zobacz, jak czytał Wiesław Boć. Obejrzyj również koncert dzieci w szkole muzycznej

Zobacz, jak czy...

Przez cały mijający właśnie tydzień koln...

W niedzielę VII Szachowe Mistrzostwa Kolna

W niedzielę VII...

Turniej dla dzieci i młodzieży imienia A...

Poznaliśmy władze „Witaminy”

Poznaliśmy wład...

W piątek odbyło się zebranie sprawozdawc...

Tablety

Video dnia

Przegapiłeś dzień z Kolniakiem? Zajrzyj do naszego archiwum

« Kwiecień 2015 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30