W środę Magnat Juchnowiec pokonał Orła Kolno 1:0. Kolneński klub znajduje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli czwartej ligi. Do końca sezonu zostało pięć kolejek.
Dwa dni trwały zawody w piłce ręcznej szkół podstawowych „Szczypiorniak na Orlikach”. Turniej zorganizowano na boisku SP 2 w Kolnie. Tego typu zawody są rozgrywane od wielu lat na terenie całego kraju.
W klasyfikacji generalnej Finału Ogólnopolskiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Drużyna z Kolna wystąpiła w składzie Klaudia Zabielska i Joanna Sokołowska.
Po emocjonującym meczu piłkarze Orła pokonali 22 maja zespół Puszczy Hajnówka 1:0. Orzeł przez całe spotkanie dominował, a swoją przewagę podkreślił w końcówce spotkania.
Piłkarze ze Stawisk pokonali w sobotę zespół Rospuda Filipów 3:2  (3:1). Bramki dla GKS Stawiski strzelili Dawid Żach (10), Tomasz Kiciński (26) i Damian Kamiński (32).